Uluslararası Nakliyat

         Balkan ülkelerine müşterilerimize taşımacılık hizmetini profesyonel anlamda vermekteyiz. 

         Taşıma yaptığımız tüm ülkelerin gümrük kanunlarını bilen, sorumlu olduğu bölgelerin dillerine hakim personelimizle üstlendiğimiz misyonu yerine getiriyor, kazandığımız güveni her çalışmamızda pekistiriyoruz. Çalışma alanlarında uzmanlaşmış kadrosuyla Uluslararası taşımacılık hizmeti veren DOSNAK zamana karşı olan duyarlılığı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş ve her zaman için müşeteri odaklı çalışmalarını sürdürmüştür.

         Araçlarımızda bulunan uydu takip sistemi ile 7 gün 24 saat araç konumlarını alıp gerekli bilgileri müşterilerimizle aktüel olarak paylaşıyoruz.

         Tüm taşımalarımız Uluslararası CMR sigortası kapsamındadır.


 

Uydu Takip Sistemi - GPS Tracking

           Türkiye’nin ve tüm dünyada dört bir yanında sizlere sağladığımız hizmeti izliyoruz. Sistemimizden faydalanarak internet ortamında servis aracının güzergah-km kontrolünün yapılması,araçların seyir esnasındaki hızı, firmaya giriş-çıkış saatleri, duraklama süreleri, ani hareket ve manevra takibi, aracın konumu, aracın trafikte geçirdiği süre, trafik yoğunluğu ve personelin aracı kullanıp kullanmadığı gibi tüm bu bilimsel ve kesin veriler ışığında hareket ederek karşılıklı memnuniyeti sağlayarak ortak müştereklerde birleşmekteyiz. İstenildiği takdirde tüm bu bilgiler detaylı raporlar halinde sunulmaktadır.

Go to top of page